| AndreeaKertész a întrebat:

Fundita! Stiu ca poate suna ciudat, dar vreau sa intru in industria filmelor pentru adulti, deja am cateva oferte din SUA. Numele meu este Andreea Kertész, sunt de origine mahiara, am 18 ani 1.68, locuiesc in Timisoara, nu vreau sa par penibila, dar chiar simt si imi doresc mult sa faca sta, sunt de condamnat? uitati poza cu mine, as fi poritivita?

http://i.imgur.com/BQTrgsI.jpg

15 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Esti frumoasa.Meseria de model nu ti-ar placea? Sau nu poti pentru ca nu ai inaltimea adecvata?

| RAY a răspuns:

E viata ta, nu vad ce ar conta parerea cuiva sincer, e corpul tau, multa bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni nu are dreptul sa se pronunte si cu ata mai putin sa te condamne pentru alegerea. Pana una alta este o meserie care are mare cautare intr-o industrie extrem de raspandita si infloritoare. Succes!

| aXy99 a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat asta, fa-o.

| WaterDrop a răspuns:

Numele de familie cat si restul detaliilor sunt irelevante in intrebarea ta. Lasand insa asta la o parte. gandeste`te doar ca poate vei vrea sa ai copii la un moment dat, iar ei te vor vedea. Daca poti fi impacata cu cresterea lor devianta si posibilele lor sechele, da`i bataie, nu te opreste nimeni, nu ai nevoie de parerea noastra si cu siguranta vei avea spectatori.

| GoldenZenith a răspuns:

Dai detalii inutile. Vrei sa iti faci reclama?

Fa ceea ce crezi tu ca iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arati super ok. Ai tot ce trebuie. Tu decizi ce vrei sa faci in viata ta. Ai grija intodeauna sa fii protejata si ai grija cum semnezi contractul.

| ambicio a răspuns:

Ce te face să-ți dorești această meserie?

| Delocimportant a răspuns:

Esti prea grasa pentru asa ceva, ai colaci pe burta. Eu nu m-as uita la o femeie ca tine. Nu imi place cum arati. Am vazut femei mult mai frumoasa ca tine.

| Kingsley a răspuns:

Pentru tine chiar ca mi-as cumpara cont de Brazzers happy
Succes!

| Brigi1998 a răspuns:

Nimeni nu are dreptul să te judece, este alegerea ta, dar părerea mea e că ești foarte frumoasă și mai bine ți.ai găsi un alt job, tu faci cum vrei, oricum, fă ceea ce crezi tu că e mai bine, succes.happy

| XeniaYael23 a răspuns:

Si vrei sa te lansam noi?

| sarahhh2709 a răspuns:

Nu mi se pare că a face ceea ce iti place, in circumstanțe legale este de condamnat. Arăți foarte bine și dacă consideri că vrei sa faci asta, nu cred că oamenii ar avea ceva in potriva. Dar ai grija totuși cu cine ai contract. Nu risca sa pățești ceva. Funda?

| Guess20 a răspuns:

Sziahappy Daca esti chiar tu fata din poze, nu pot sa zic decat ca arati superb. Cat despre alegerea pe care vrei sa o faci eu zic sa renunti la ideea asta pentru ca nu ar fi ceva cu care te-ai putea mandri, doar cele mai depravate femei, penalele si prostituatele le-ar placea sa practice o asemenea meserie daca o pot numi asa. Care este motivul pentru care ai vrea sa faci asta? Banii, sau ce anume? Chiar iti face placere sa fii wc public? Sunt atatea job-uri pentru care ai putea opta ca sa-ti incepi o cariera si din care ai putea castiga bani...Chiar ti-ar placea sa stai non-stop cu pu.a in gura, sincer, nu ai un pic de demnitate, respect de sine asa ca femeie? Sunt curios oare parintii tai ce spun in legatura cu ceea ce vrei tu sa faci? Sau le spui parintilor tai ca te duci in SUA la studii, serios acum?laughing

| AndreeaKertész explică:

Daca unii dintre voi aveti intrebari pentru mine sau ceva de genul, kik-ul meu este Andreea.Kertesz
Va multumesc pentru opinii happy