| Myssteriusthanlife a întrebat:

Hay TPU ce parere aveti despre nokia 7230 este bun?

5 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

E bunicel!
Cumpara-l, deoarece nu vei regreta, este un telefon foarte bun!
http://telefonultau.eu/products/Nokia-7230-Hot-Pink.html
Crek se potriveste!

| RikkyApril a răspuns:

Este un telefon bun, caruia nu prea poti sa ii ceri cine stie ce de obicei astfel de telefoane sunt cele pe care le iei copiilor mai mici(gen primul tel), ca nu se strica usor sau pentu cei care nu prea le au cu tehnologia, dar daca vrei un tel mai caramida este foarte util

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii bun rau

| moldovianu a răspuns:

Da, merge, un telefon de uz normal fara prea mari pretentii la el!