| TheDevilIsHere a întrebat:

Hei.

Asa.deci.in 2iunie am banchet `u si am o rochie alba cu buline negre in forma de A si pantofi negri [n`am toc f mare. ii potrivit] parul vroiam sa mi`l fac cu ondulatoru.pentru ca eu de obicei il port drept[desi am parul ondulat/cretbig grin]. da nu stiu cum s ma machiez.[tin sa precizez ca am ochii verzi:d]...

Va rog imi trebuie urgent

si ceva bijuterii daca stiti ce sa`mi iau:d

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| georgyana1398 a răspuns:

Mai bine te poti duke la un makeup artist, cu siguranta iti va da o idee buna iar accesori poti pune o bratara si un lanitosr acum depinde cum e rochia (material, ce decolteu are etc)