| IoanaIorga a întrebat:

Ce spuneti, e bine sa fi seful clasei?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să nu fie bine a fi șeful clasei?
Eu am fost în timpul liceului.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu cred. Deşi mulţi cred că a fi şef te face superior, nu e adevărat. Şefii sunt şi ei oameni. Apoi, dacă te faci şefu clasei, o să trebuiască să ai grijă de capul tău + captele a câţi copii sunt în clasa ta. Dacă tu vrei, pune-te. Nu ai cum să îţi dai seama dacă nu experimentezi.
Pa, pa!

| marinaforic a răspuns:

Din punctul meu de vedere NU.tot ce se petrece in clasa cade pe capul tau(e galagie-trebuie sa-i potolesti etc)am fost 2 ani si nu-mi mai trebuielaughing