| SarcasticLady a întrebat:

Hei, people!
So..la anul' merg in Timisoara la facultate si as vrea sa stau cu prietenul meu ( si el e student in Timisoara), unde am putea sta?
La camin banuiesc ca nu putem sta impreuna pentru ca suntem de la 2 facultati diferite, ne gandeam sa inchiriem o garsoniera dar nu gasim nimic cat de cat ok la un pret mai mic, ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| GreenEyesRedLips a răspuns:

Bună! Intr-adevăr,găsești mai greu o garsonieră care să fie cât de cât ok și la preț mic,dar nu e imposibil. Poți să te uiti și de pensiuni,in general sunt condiții bune și la un preț rezonabil. Sau casă,cu mai multe camere și fiecare cu camera și baia lui,doar bucătăria comună. Stau in Timișoara și sunt foarte multe cereri, imediat ce se pune ceva ok se ia, deci eu zic să stai să te uiti cat iti permite timpul și dacă vezi ceva ce iți place să suni imediat.Să ai grijă cu unele agenții, să ceri neapărat bon și să nu accepți ceva ce vezi doar în poze, pentru că s-ar putea ca ceea ce e in poză să nu fie și in realitate. Spor! O seară frumoasă!

| SarcasticLady explică (pentru GreenEyesRedLips):

Multumesc mult pentru raspuns! big grin

| GreenEyesRedLips a răspuns (pentru SarcasticLady):

Cu mare plăcere! Sper să vă găsiți ceva ok.Numai bine!