| YzaBella13 a întrebat:

Hei sunt din Arad si am o problema cu alegerea liceului asi prefera unul dintre liceele: Economic,Ghiba Birta sau Moise Nicoara, dar nu stiu ce sa aleg,undeva unde sa nu fie fite sau genul acela de elevi care sa plateasca avansuri pentru note,totusi sa am un viitor stabil, Mersi >:

Răspuns Câştigător
| Giuliaaa282 a răspuns:

Hei, si eu sunt din Arad. In locul tau m-as duce la Elena Ghiba Birta sau Economic. La Moise Nicoara. hmmm, e adevarat, trebuie sa fii destept ca sa intri acolo, doar ca sunt multi fitosi si drogati. Asa ca, cel mai bine Ghiba Birta... Sper ca te-am ajutat!

| YzaBella13 explică (pentru Giuliaaa282):

Mersi mult, chiar m-ai ajutat happy.

1 răspuns: