| WorkinForThis a întrebat:

va rog sa nu-mi spuneti ca nu stiu sa caut pe google pentru ca nu este asa! Caut si de 2 saptamini filmul 'Aproape Eroi', vreau sa-l vad online, dar nu il gasesc nicicum. Nu stiti voi cumva unde l-as putea gasi? Fiica mea spune sa-l caut pe nustiuce site-uri dar nu-l gasesc, imi da ca n-au gasit rezultate. Daca nu exista online, se poate descarca macar? Va rog sa ma ajutati, mi-a placut mult acea comedie si tare mult as vrea s-o revad!

Răspuns Câştigător
| ZuZu_5648 a răspuns:

Www.axy-filme.ro funda plz

3 răspunsuri:
| WorkinForThis explică:

Salut andromica50, as putea sa stiu ce te face sa crezi asta?

| WorkinForThis explică:

Zuzu ti-as da funda, insa nu gasesc filmul nici pe acest site

| andromica50 a răspuns:

Esti proasta