| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, am fost astăzi la un interviu de angajare la Metro Berceni. Și mi s-a precizat că trebuie să mă mai duc la un interviu Luni, chiar la ei. În cât timp voi fi angajat?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"În cât timp voi fi angajat?"

poate niciodată, poate a 2 a zi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, o sa afli de la sefi cand te vor angaja, tu oricum nu te culca pe o ureche cum se zice, ca s-ar putea sa nu te angajeze, tu trebuie sa ai variante cel putin alte doua sau 3 locuri de munca la care sa mergi la interviuri si din astea daca te suna unul e ok.

| Catrice a răspuns:

Nu te angajează, stai chill.

| Lukasssz a răspuns:

Suntem noi prieteni cu seful tau sa stim noi asta?