| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Imi place sa joc teatru, mă pricep în scene dramatice, acţiune, comedie etc. Întrebările de 100 de puncte sunt: Cum mă fac cunoscut? Ce trebuie să fac? ( Astept sfaturi! ) - funda + vot! [ Menţionez ca am 14 ani. ]

Mulţumesc!

4 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Pai :
Fa un videoclip pe youtube >
Poti sa te duci la Romanii au talent etc.

| IzabellaVanessa a răspuns:

Inscrie-te la un curs de actorie..si fii atent la casting-urile pentru reclame sau chestii de genu'. Participa la cat mai multe scenete la scoala ..la concursuri de recitat sau chiar la concursuri ce tin de actorie daca se vor face. Multa bafta!

| Prietenoasa a răspuns:

Pune pe Youtobe sau fa-ti un blog si pune acolo.

| Megan312sweet a răspuns:

Fa un video, iar apoi pune-l pe Youtube
.