| Alexyyyyszz a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! happy Acum de ceva timp am cunoscut un baiat pe fb, care are 18 ani. Ne intelegem destul de ok. Mi-a spus ca ma place, dar mi-a spus ca doreste mai mult de la o fata, iar acesta era ca doreste sa faca dragoste cu persoana iubita. Mentionez ca am 15 ani. Merita sa lupt sau va fi mai bine o relatie de prietenie? Multumesc, funda! happy

Răspuns Câştigător
| cllaudDia a răspuns:

Pai daca ti-a zis din prima asta,nu prea merita. In primul rand nu poti sa ai incredere in el daca il cunosti dupa facebook pentru ca nu sti ce fel de persoana e,iar faptul ca te place nu este suficient pentru a face asa ceva cu el. Un baiat ar trebui sa isi doreasca din partea persoanei iubite atentie,mangaiere, alintari, sfaturi, etc nu doar sa faca dragoste.
Nu te lasa influentata de vorbele lui si incearca sa fi cu cineva care chiar merita, nu care sa iti zica din prima chestia asta.

8 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Dacă a zis asta clar. Vrea doar să se... Mă rog stai departe de oamenii ca el după mine. Faci cum vrei, ți-am dat doar un sfat.

| neutrino a răspuns:

Tu cu acest baiat nu poti fi nici macar intr-o simpla relatie de prietenie. El doreste de la tine totul, adica sa faca sex cu tine, si asta cat mai repede, el nu are timp de pierdut. Daca doresti sa devii femeie la 15 ani, atunci fa-o, traim intr-o tara libera! Daca nu doresti, spune-i baiatului ca nu esti interesata de serviciile lui.

| grab a răspuns:

Vezi ca se fac la bulgari CI-uri false si poti sa ii arati ca ai 17 ani si esti pregatita de sex.

Altfel nu mai incurca aiurea traficul cu trotineta ta. Step away, junior!

| kzd a răspuns:

Daca vrea sex, mai bine lasa-l ca nu cred ca esti dispusa sa faci asta cu primul baiat care iti propune asta. Acum vezi ce faci.

| MetalHead04 a răspuns:

De... mealaughing vrea doar sa se f*ta!

| Arkhasas a răspuns:

Să lupţi pentru ce? Trebuie doar să-i spui "ok" şi te pune el capră, nu trebuie să lupţi ffs.

| calex9522 a răspuns:

Totul depinde de tine, poti incepe o relatie cu el si ii poti spune ca ink nu te simti pregatita, dar ai grija oarecum sa l faci interesat de tine si crede ma din propie experienta daca te v a iubi, o sa te astepte, problema e cat o sarezisti u cu ideea ca din acest motiv poate fi a alteia. orkum incearca. funda

| Amii2194 a răspuns:

Heii happy. Nu cred ca e o idee buna sa incerci sa fie ceva mai mult intre voi, adica el nu vrea ca sa va cunoasteti mai bine, sa stiti mai multe unul despre altu, el vrea sa se asigure daca are rost sa mai vorbeasca cu tine. Eu te.as sfatui sa nu te complici cu el. Cand va fi sa fie vei simti tu daca persoana respectiva merita ..si inca un lucru..nu te lasa niciodata dusa de cum arata, ca e frumos si ca multe fete sunt atrase de el pentru ca unii profita de chestia asta.
Numa bine! :*:*