| MeeLy a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie de niște informații cu privință facultatii de management. Cum este facultatea? Trebuie noțiuni "grele" de matematică? Cum este jobul de manager? E o meserie bună? Care este salariul unui manager?
Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Care este salariul unui manager? " - să tot fie intre una mie și zece mii (euro, desigur) Sfer că te-am ajutat! (apropo, in ce clasă ești)

| MeeLy explică (pentru sierra1):

Sunt a11a. Ma gândeam la ce facultate sa dau. Managementul mi se pare foarte interesant, mi-ar plăcea. Sunt la filologie. Nu știu dacă fac față sau dacă trebuie matematica la acea facultate. Îmi poți zice?

| sierra1 a răspuns (pentru MeeLy):

"nu știu dacă fac față... matematica la acea facultate. Îmi poți zice?"

ce aptitudini ai și cât de isteață ești nu avem de unde știi. Dar dacă ajungi acolo, supreviețuiești