| xAkira a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin Sunt a VIII-a si anul asta o sa trebuiasca sa intru la liceu. Vreau sa intru pe profil economicbig grin

As vrea sa stiu cam ce licee cu profil economic mai bune cunosteti in bucuresti?

Si cam ce materii feci la profilul economic?

Si ma cam gandeam la liceul Cretzulescu si as vrea si eu o parere despre acest liceu. De preferat cineva care este la acest liceu sau care la terminat big grin... adica cum sunt profesori? si elevii?

2 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Contabilii cu liceu nu au nici o valoare. Pt semnarea bilantului la orice dugheana, trebuie facultate. Doar daca te gandesti la ASE pentru viitor. Altfel, ti-as recomanda un liceu sanitar.

| utilitati a răspuns:

Iti recomand sa te uiti pe acest site : http://adf.ly/53Idz