| georgiana_3132 a întrebat:

As vrea sa ma duc la un liceu economic.care profil este mai bun, cel economic sau cel de turism si alimentatie? Liceul economic Costin C.Kiritescu din sectorul 6, Bucuresti este bun? Si cam ce materii se fac?

4 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Buna.aici vei gasi ce t intereseaza despre liceul Costin C.Kiritescu http://www.calificativ.ro/......4.html..da eu cred ca este bun..mai bun ar fi profilul economic.
Bye:)Elly

| paa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de Kiritescu...Eu sunt in Xenopol, la turism
Materiile de specialitate sunt: Bazele Restauratiei, Igiena si Organizarea activitatilor turistice(sau ceva de genulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as dori sa stiu si eu cum este in acest liceu...care ma poate ajuta?:*

| fashyonbentleyy a răspuns:

Hey cine invata in kiritescu sa mi de a add fashyonbentley ciao