| NicollNikkyKv a întrebat:

Hei TPU cum pot pune o poza pe wall-ul unei pagini daca nu apare acolo unde sa pun?
de ex: uitati-va la andreea balan ca nu apare unde sa pui o poza la ea pe wall sau sa ii scrii pe wall... am nevoie unrgent
funda + vot!

2 răspunsuri:
| oananecula a răspuns:

Nu poti deoarece este ceva din setarile paginii. trimite un mesaj paginii eventual ca sa vezi daca se poate rezolva problemawinking

| Ghergel a răspuns:

Andreea Balan a setat sa nu`i poata posta nimeni pe wall trimite-i eventual un mesaj sau pune poza pe wall-ul tau iar apoi etichetezo pe ea, sigur va vedea poza. Sper ca team ajutat.Sa ai o zi buna.