| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Cum pot pune o poza pe wall?

7 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

O upload-ezi unde vrei si pe urma o distribui pe wall-ul tau sau pe cel al unui prieten. Funda?

| miln a răspuns:

Inti pe facebook-ul tai si acolo la post pui poza:*

| miln a răspuns (pentru miln):

Unde scrie "photo"

| o1OCXsss a răspuns:

Pai,daca vrei sa pui pe pagina ta sau a alcuiva, pe fb tau sau al altcuiva nu conteaza. Totul este la fel trebuie doar sa intrii in acel loc unde vrei sa postezi poza. Acolo vei casi o casuta unde sa scrii ceea ce gandesti...addica ca un fel de avatar al messului. Acolo se numeste stare. Langa stare ai o casuta cu fotografie dai pe ea si o sa te intrebe daca vrei sa faci un albumm, o fotografie, sau sa incarci o fotografie, dai la incarcare foto si acolo iti alegi pza de unde o ai descarcata in comp si gataaa, Funda?

| Pisykuta a răspuns:

Simplu te duci la el pe wall, acolo unde scrie postarea si adauga fotografie sau video, click si adaogi fotografia. funda happy?

| Pisykuta a răspuns:

Simplu te duci la el pe wall, acolo unde scrie postarea si adauga fotografie sau video, click si adaogi fotografia. funda