| sunrise a întrebat:

Hei TPU! Dupa terminarea facultății cat timp ai la dispoziție sa dai liceenta? Am terminat la Spiru in 2011.

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde de regulamentele universitatii pentru ca acolo scrie cati ani sunt valabile creditele. Daca ai terminat in 2011, inseamna ca primele credite au fost obtinute prin 2009 si ma indoiesc ca exista vreo universitate in tara care le lasa valabile peste 10 ani.

Cel mai sigur e sa suni la secretariat si sa intrebi sau sa cauti pe site regulamentul de credite tranferabile sau ceva similar.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Eu stiam ca undeva la 5 ani.