| anonim_4396 a întrebat:

O curiozitate ciudata de-a mea: la cat timp dupa terminarea facultatii ati reusit sa va angajati si in ce domeniu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La o luna, in IT

| Cameliapantiru a răspuns:

Am terminat facultatea (masterful, de fapt) acum 10 ani, in 2005.
Am sustinut dizertatia in iulie, iar in septembrie paseam, pentru prima data, la scoala, ca profesoara. Predau limba si literatura romana, coincidenta fericita, chiar in liceul in care invatasem ca eleva. Imi iubesc profesia, sunt mandra de ce am realizat si implinita cu a mea cariera.

| AlexN77 a răspuns:

6 luni - in domeniul mediului