| anonymous6689 a întrebat:

Am absolvit in 2011 o facultate de 3 ani, dar incepusem sa muncesc si inca nu am terminat lucrarea de licenta. Vroiam sa intreb daca exista o data limita pana la care pot da licenta. Mi-a spus cineva ca daca nu dau licenta in 2 ani de la data absolvirii nu mai pot sa o dau. Dar eu stiu oameni care au dat licenta si dupa 6 ani de la terminarea facultatii. Ma poate lamuri cineva?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cel mai bun raspuns il obtii de la secretariatul facultatii pe care ai absolvit-o. Gasesti numerele de telefon pe site-ul facultatii si te vei lamuri asupra problemei care te preocupa.
Spor!