| Helăăăăăuu a întrebat:

In dimineata asta ma gandeam la vacanta la mare pe care cred ca am obtinut-o ( merg cu familia ), dar tata a zis ca ar vrea sa mergem luna asta. eu as prefera sa fie dupa 25 pentru ca fratele meu e cam ocupat cu inscrierea la liceu ( a terminat clasa a opta ). Chestia e ca dupa 15 nu stiu daca va mai fi ocupat cu liceul sau alte chestii. Imi puteti zice si mie calendarul pentru admiterea la liceu, cu tot cu date? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai ultimul lucru pe care il are de facut este sa depuna dosarul de inscriere la liceul la care a intrat, asta se face in intervalul 16-26 iulie.

| cristinna23 a răspuns:

Pe 14 se face repartizarea computerizata, pe 15 se afiseaza lista elevilor repartizati si dupa se face inscrierea intre 16 si 26 iulie

| Helăăăăăuu explică (pentru cristinna23):

Intre 16-26 iulie doar o zi la alegere sau mai multe zile trebuie? thinking

| Dana211 a răspuns:

Iti faci probleme degeaba. E logic ca nu veti pleca fara fratele tau mai ales ca are doar 14 ani si trebuie sa fie in permantenta langa el un parinte la inscrieri etc

| Helăăăăăuu explică (pentru Dana211):

Tocmai de aia, ca nu plecam fara el. Mai ales ca perioada in care plecam de obicei este 1 - 15 august. Si voiam doar calndarul ca sa stiu si eu. Ai inteles?