| Dangusman a întrebat:

Hei, unde m-ați sfatuii sa fac niște cursuri care sunt acreditate pentru o diploma de management sau marketing? (Niște cursuri plătite nu o facultate sau o universitate nu am 4 ani la dispoziție)

1 răspuns:
| Ada111 a răspuns:

EU am facut in UK in business la distanta online, poti SA traduci diploma.Materialul e multi Mai actualizat decat la noir plus CA o poti folosi si daca lucrezi in afara..Depinde cat vrei SA cheltui, sunt de la Pearson, OTHM, ATHE.