| anonim_4396 a întrebat:

anul viitor termin scoala si imi caut surse de bani, ce-mi recomanzi? vanzator in mall, cat e salariul?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De la 7 milioane până la 20.

| Irina31 a răspuns:

Liceul termini? Daca da, poti cauta un post de vanzator sau sa ranjezi marfa pe rafturi, sau daca urmeaza sa mergi la facultate poti sa mergi la KFC - au mai multe optiuni (8 ore, 4 ore, sau doar in weekend). Salariul din pacate e cam minimul pe economie - nu te astepta la nu stiu ce.

| XxAmamamanxX a răspuns:

Poate bucate sau vânzătoare sau chiar patronul unui magazin.
Fundita