| anonim_4396 a întrebat:

Anul viitor, termin scoala, ce chestii a putea face? fotografie, GoPro, explorarea tarii. nu sa'mi aduca bani, sa ma simt bine daca'n 12 ani m-am stresat cu scoala.

1 răspuns:
| MissCosmos a răspuns:

Sincer,abia am inteles.Deci termini a 12-a si nu ai idee ce sa faci dupa? Depinde la ce profil esti si e mai bine sa urmezi o facultate in functie de ce profil ai ( poti sa te duci la orice facultate dar e mai usor daca te pricepi la ce se preda acolo, nu?).