| ClauKidd a întrebat:

Heii! Imi puteti spune si mie nume pentru facebook? Adica...sunt ceva cam confuza si as vrea sfatul vostru...App, ma numesc Claudiahappy

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Claudette sau Jolie Claudette, ClauBelle, Claudalie care seamana cu marca de produse cosmetice caudalie si eventual poti verbi si despre asta pe pagina ta, http://www.envy.ro/brands/Caudalie/index.html
Asta mi-a inspirat poza ta, nu stiu daca tu esti in ea, dar pari cu un aer de frantuzoaica :)

| Crisstttina a răspuns:

Pentru facebook trebuie folosit numele si prenumele tau happy nu nume aiurea.

| alealexuta a răspuns:

Kidda Tha; Clau THx; Emo 2012; Original Name; Claudia Tha; EmoKidda; ClaudiaBhaa(BhaaClau); MikaEmo; YourEmo;? Clau?; Mrs.Clau etc... Sper ca te-am ajutatFunditssa?

Aaa si cRISTIINNAA spunea sa pui numele tau e bine si asta dar e riscant..Sunt multi oamneii care pot sa iti faca rau pe faceboook.App. Cand faci cont pui numele si ai grija sa nu pui exact datele reala ale tale pentru ca asa te va descoperi lumea si te va cauta si vorba vine Te gasesti cu moartea la uas..Byee funditsaaa_

| alealexuta a răspuns (pentru alealexuta):

Uas +era usa
Ş(((

| andreeacatalina12 a răspuns:

Clau Claudia
Cll Clau
Clauditzza
Claudya
clau cla
claudia(bybb)... sper ca te-am ajutat big grin