| Ionalin99999 a întrebat:

Heii! Ma pot transfera de la facultatea de drept la facultatea de geografie pe semestrul 2?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nu este posbil asemenea transfer, de la o facultate cu un profil, la o alta de alt profil.
Dar poti da examen la facultatea de geografie, in vara.

| UserulAnonim a răspuns:

Nu se poate, trebuie sa astepti pana in octombrie daca vrei sa o schimbi

| CosminAka123 a răspuns:

Din cate stiu eu, te poti transfera doar la specializarile din facultate. De exemplu, Facultatea de Psihologie si stiinte ale educatie, de la psihologie te poti transfera la stiinte ale educatiei. Mi-e greu sa cred ca poti face acest transfer. Intereseaza-te bine!

| Geici7474 a răspuns:

Nu, nu poti.