| Aaaaaaandy95 a întrebat:

Daca sunt la facultatea de geografie, specializarea geografia mediului am vreo sansa sa ma pot transfera la facultatea de biologie in cadrul aceleasi universitati?

1 răspuns:
| Bucsa_Marius_1997 a răspuns:

Buna! Asta nu stiu sa-ti spun exact. Trebuie sa te interesez ce materii primeaza pentru ei. poate trebuie sa dai admitere. Dca renunti la facultatea respectiva poate trebuie sa returnezi niste bani daca ai intat la buget. in concluzie, vezi ce materi sunt de baza la acea facultate.