| Aaaaaaandy95 a întrebat:

Daca sunt la facultatea de geografie, specializarea geografia mediului am vreo sansa sa ma pot transfera la facultatea de biologie in cadrul aceleasi universitati?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Un transfer este aprobat tinandu-se seama de compatibilitatea planurilor de invatamant si de sistemul de credite ECTS.
Cum nu precizezi despre care universitate este vorba, fa-ti o idee despre procedura de transfer a studentilor la fac. de biologie a Universitatii Bucuresti:http://www.bio.unibuc.ro/pdf/studenti/Regulament_studenti.pdf

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

**În cadrul „aceleiași" ** e corect.
Ai ajuns student și tot analfabet ești.
Vei vedea, cînd vei ajunge profesor și vei scrie așa pe tablă, cum vor rîde școlarii de tine.
Și... pe bună dreptate!
Hai, pa!