| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, vreau sa devin designer de genti credeti ca o sa`mi fie geu?, am talent la desen si imi place foarte mult sa creez genti. :3 trebuie sa fac facultatea de designer dar problema este ca eu sunt buna sa desenez doar genti adica nu ma prea descur la haine. si in plus dupa ce termin facultatea, habar nu am de unde sa incep. cateva sfaturi? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Moisie a răspuns:

Usor nu are cum sa-ti fie din cauza ca oamenii sunt prea saraci sa-si poata permite o poseta de la un designer, iar cei bogati sunt cocalari si nu cumpara de la tine ca tu nu ai "firma" adica Brand, si ei dau banii doar pe produsele pe care tot prostu stie ca sunt scumpe.
Nu stiu, dar acum e cam tarziu sa-ti pui aceasta intrebare.

| larisalary12 a răspuns:

Poti sa iti dezvolti talentul, daca poti desena genti poti desena orice si mai intai trebuie sa vi cu o idee noua pe piata care sa placa oamenilor
ceva original