Întrebare recomandată | unangeaveccoeurcasse a întrebat:

Hello! Am aproape 17 ani, locuiesc in Galati si mi-as dori sa-mi gasesc un job de vara, ceva de genul distribuitor de pliante. Ceva idei de unde as putea incepe va rog frumos?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejobs.ro
Pa, pa.

| 50cent50 a răspuns:

La spalatorie de masini

| IngerPazitorr a răspuns:

Buna!
Cauta anunturi pe internet sau in ziare. Sunt mii si mii de site-uri. Trebuie sa gasesti ceva. happy

| IceBil a răspuns:

Cauta anunturi in ziarele locale si pe internet: eJobs, BestJobs etc.

| AlexCuriosul101 a răspuns:

Parerea mea. Nu mai bine te angajezi tu ca ospatar sau vanzator intr-un restaurant mc sau kfc..ai salariu si mai mare si te angajeaza usor ca ai peste 16 ani si ai si un salariu mai maricel...In plus ii spui tu cat esti dispus sa lucrezi si va intelege.