| bluestar23 a întrebat:

as dori sa aflu si eu unde se fac angajari vara aceasta (Brasov). Am cautat si-n gaura de sarpe si nu am gasit nimic. Am experienta minima ceruta dar nu gasesc. Idei unde s-ar putea sa angajeze? (Promoter, distribuitor pliante etc.) FUNDA

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Incearca la Kaufland sau Real cu siguranta au pentru inceput un job de entry level la impartit pliante. Nu e mult dar tot ce ceva pentru inceput.

Apoi daca ai mult timp liber si internet poate gasim o modalitate de colaborare.

Eu lucrez cu studenti pentru un proiect de-al meu. Proiectul este astfel: Tu dai telefoane la o anumita lista de hoteluri din Bucuresti si cei ce vor sa se inscrie la mine pe site pentru reclama cu 20 lei / luna (si crede-ma sunt multi) ai 10 lei la fiecare care se inscrie.
Ai cont si poti vedea exact numele hotelului ce sa inscris din lista ta si verifica in orice moment cati bani urmeaza sa primesti. Plata se face a 2-a zi de cand am primit banii de la hotelul respectiv.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.ejobs.ro
Pa, pa.