| jdjdjsjjsskisixididododocod a întrebat:

Hello! Am decis sa dau la medicina, dar nu stiu ce facultate sa aleg dintre UMF Cluj si UMFCD. Stiu ca admiterea la Cluj este mai grea si am auzit ca si profesori sunt mai stricti, dar facultatea mi se pare la un nivel mai ridicat, iar orasul parca mai linistit decat la Bucuresti. As vrea pareri despre aceste doua facultati, dar si despre orase.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

București va avea mereu marele avantaj că va avea cele mai multe oportunități de muncă după facultate. Da probabil viața e mai liniștită la Cluj.