| Marie_Anne_1997 a întrebat:

M-ar interesa si pe mine sa stiu unde este mai grea admiterea la facultatea de medicina... in Craiova sau in Bucuresti? Pentru ca am auzit ca subiectele de la Bucuresti sunt mai grele decat cele din Craiova si nu stiu daca este adevarat sau nu big grin

2 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Cea mai grea admitere la medicină este, fără doar şi poate, în Bucureşti. Aici sunt cele mai grele subiecte şi cine reuşeşte să intre aici, este un medic deviitor foarte bun! Trebuie să te duci cu credinţă atunci când dai examenul şi vei avea parte de rezultate frumoase! Mult succes!

| unprietenaproape a răspuns:

Sunt 4 centre mari unde se intra greu fiind mare concurenta iar Craiova nu se numara printre ele. din cate stiu eu examenul de admitere la davila, pe langa biologie si chimie este si din fizica iar bacul nu conteaza deloc fata de altele