| MissxD a întrebat:

Hello! As dori sa ma lamuriti: mai exista sectia Psihologie la Facultatea Alma Mater din Sibiu?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Pe site figureaza ca exista aceasta specializare anul acesta.

| MissxD explică (pentru ElenaSA):

Eu am gasit 2013-2014... 2014-2015 nu... Poti sa imi dai exact adresa unde ai gasit? happy Mersi!

| ElenaSA a răspuns (pentru MissxD):

Da, ai dreptate sa intrebi.http://m.hotnews.ro/stire/15205581
Aici nu figureaza ca avand probleme cu specializarea Psihologie-care este autorizata provizoriu sa functioneze.Suna si intreaba la secretariat. Incearca sa vezi care este situatia pe site-ul ARACIS. Daca are specializari care intra in lichidare inseamna ca ceva nu este in regula acolo. Exista Universitatea "Lucian Blaga"in Sibiu. Poate te orientezi spre aceasta.