| DumaAdrian a întrebat:

Va salut! Am terminat facultatea de drept în anul 2013 la Alma Mater Sibiu, luând toate examenele, fără însă a da examenul de licență. În anul 2018 facultatea de mai sus s-a desființat.
Cunoaște cineva dacă mai am dreptul să dau licența sau unde as gasi documentele privind situatia mea "scolara"? Va mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ai dreptul sa sustii licenta, cred ca la orice facultate de drept.
Probabil ca documentele facultatii au fost predate la alta facultate de drept din Sibiu (daca exista) sau la una apropiata.
Te poti interesa la ISJ Sibiu.

| Yparisa a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nu aveai acest drept doar 3 ani?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Yparisa):

N-am vazut un asemenea termen.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti sustine licenta, la orice alta facultate de Drept.