| αnny a întrebat:

Hello my friends! Am o problema.La mine in scoala o sa fie un concurs de MISS. O sa am urmatoarele probe : _cant o melodie; _dansez pe o melodie; _defilarea.Nu stiu ce melodii sa aleg pentru dans si cantat.Ma puteti ajuta sa gasesc o melodie usor de invatat si o melodie pe care sa dansez mai relaxata? Funda+Vot.

7 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Pentru cantat ar trebui sa incerci ceva mai usor, daca nu ai cine stie ce talente la cantat de exemplu : http://www.youtube.com/watch?v=4tHV1YBxl-0 Ador melodia asta

| RainOfColors a răspuns:

Si la dansat sincer nu am nici o idee, eu as incerca ceva mai vesel...
Sper ca te-am ajutat si o sa mai caut, daca gasesc ceva o sa revin cu un raspuns.:*

| αnny explică:

Vreau mai multe raspunsuri daca se poate...

| SabinCrb a răspuns:

Alege o melodie usoara. Ceva... Taxi - Cele doua cuvinte ar fi usoara, dar ar trebui catnata de un barbat... Ceva Alan Jackson?

| BybYshor11 a răspuns:

Mmm. Alege ceva usurel. Eu am o melodie dar este cam trista! se numeste: 3sud est- Alaturi de ingeri:X

Sper sa-ti placa:* cred ca o sti chiar si tu... funditaaaa?