| Yyyyyttttr a întrebat:

Hey! Am avut un cont de OF si mi l-a spart cineva…
Problema e ca a si postat pe el videoclipuri care nu indeplinesc termenii si contitiile site ului, iar cei de la support mi-au dezactivat contul.
Eu le-am dat nenumarate mailuri ca mi-a fost spart contul chiar inainte de a fi postat videoclipul, dar si dupa. si nu au raspuns
Dupa cateva zile, primesc mail ca mi-a fost dezactivat contul
Am incercat sa le explic ca nu este vina mea, ci contul mi-a fost spart si se poate verifica…dar degeaba
Stie cineva ce pot face in aceasta situatie ca sa il recuperez?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Acum nu poti face nimic, daca nu ti-ai potejat contul de onlyfans cand trebuia, acum este total pierdut.

O iei de la capat cu alt cont nou dar de data asta faci setarile corecte si legi contuld e onlyfans de Paypal ca sa potis a-ti recuperezi banii.
Nu mai posta porcarii si ai grija ca poti avea contul hacked daca nu-l securizezi si protejezi cum trebuie.

Atentie, cont Paypal poti avea numai daca ai peste 18 ani!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poate e un semn ca e cazul sa te reorientezi catre alt tip de cariera.Ce zici?

| Sophieka a răspuns:

Nu vezi ca nu il mai recuperezi?