| greensecret a întrebat:

Hey happy, am si eu o intrebare pentru cei care stiu: daca te inscrii la o facultate si se cere sa dai un test la orice materie, testul il dai in ziua in care te inscrii sau in alta zi? Multumesc mult pentru cei care raspund :*

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

straight face Totul merge dupa o programa.Cu siguranta iti spun ca testul nu il dai in ziua in care te inscrii.Bafta!

2 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Pai nu, te inscrii si apoi dai examenul de admiere intr-o zi stabilita de faculta/universitatea la care vrei sa dai.

| cristinik_7022 a răspuns:

Examenele de admitere se dau in zile diferite de cea in care te inscrii...la ce facultate vrei sa incerci?