| YoNoMember a întrebat:

Cum pot sa scap fara nota proasta in catalog daca am dat un test la o materie si nu i-am dat testul profesorului? Efectiv nu i-am dat testul fiindca nu am stiut nimic si am lipsit ziua urmatoare, iar cand profesorul a vazut ca nu sunt prezent si ca nu am dat testul, i-a intrebat pe colegii mei daca am dat testul iar ei au sarit cu gura ca l-am dat... Acum nu stiu ce sa fac fiindca nu vreau sa mi se strice media acum pe sfarsitul semestrului! Ce sa ii spun profesorului cand ne intalnim?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as face ca nu stiu dar spune-i sa te asculte sau sa mai dai testul o data

| 1Hekate1 a răspuns:

Spune i ca ai dat testul si ca poate el ti l a pierdut.Am invatat faza asta de la profu de tehno, care mereu, pierde cateva lucrari laughing)