| fallenangel54 a întrebat:

Hey, am terminat liceul anul asta si am si bacalaureatul.
In momentul de fata vreau sa gasesc un loc de munca (in Bucuresti) doar ca nu am idee de unde sa incep, unde este disponibil etc, nu am mai lucrat pana acum, sunt o persoana timida, introvertita, invat repede si sunt putin perfectionista.
Aveti vreo idee de locuri de munca unde as putea incerca in sector 4?

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna

Daca te tenteaza un job online pana gasesti altceva lasa-mi o modalitate de contact, ai mesageria bocata si nu-ti pot trimite mesaj privat.

| sappy a răspuns:

Pentru a capata experienta poti incepe ca lucrator comercial pe la Mega image, Kaufland!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Best jobs
ejobs
pune mana si cauta ca nu o sa iti vina nimeni la usa sa iti ofere locul de munca

| neutrino a răspuns:

Vanzatoare la buticuri sau chiar la marile magazine, femeie de serviciu, muncitoare necalificata la brutarii si nu numai, etc.

| Aw3sometron a răspuns:

Ecosal frt

| Marius_Ivan_1977 a răspuns:

Da pe centura hi hi

| Marius_Ivan_1977 a răspuns:

Jiji