| IoanaLoredana a întrebat:

Doresc sa imi raspunda doar cei ce stiu si sunt din Sibiu.Doresc sa imi gasesc un loc de munca in Sibiu si sa ma mut in chirie. Ce parere aveti? Am sanse sa imi gasesc un loc de munca cat de cat acceptabil.Am terminat liceul, nu am lucrat nicaieri pana acum.Am inteles ca in Sibiu sunt foarte multe persoane bine-voitoare.Astept raspuns.Multumesc!

1 răspuns:
| Denyisssa a răspuns:

Da.Sunt multe locuri de munca si, avand un liceu te angajaza usor.Depuinde in ce domeniu vrei sa lucrezi...de exemplu daca vrei sa fi vanzatoare trebuie sa le ai cu matematica cat de cat, deci trebuie sa te pricepi la lucrul legat de anumitul job pe care vrei sa ti-l iei.