| AssassinXD a întrebat:

Hey! As avea o intrebare legata de urmarea unui serviciu in intermediul armatei... Am intrat pe a 9-a si dupa ce termin liceul as vrea sa ma angajez la armata, fara sa mai urmez academia. Mi-ati putea spune cam cat castiga un soldat obisnuit? P.S. Sunt foarte hotarat in legatura cu aceasta cariera. Am facut 2 ani antrenament militar...

Răspuns Câştigător
| Razvan1496 a răspuns:

Salar minim pe economie 1450 lei +sporuri (150-200lei)+norma de hrana985 de lei si eventual bani de chirie 320 lei. Sper ca ti-am fost de ajutor