| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Hey. ce materii se predau la facultatea de arhitectura?:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.arh.upt.ro/
Pa, pa.

| Vio199 a răspuns:

Pai eu iti sugerez sa cauti pe google facultatea la care vrei sa mergi ca difera...si depinde si de oras...tongue

| taviyamato2 a răspuns:

Chestii legate de rezistenta materialelor, se preda absolut ORICE asa ca va trebuii sa iti placa. succes!

| CrisuuThau a răspuns:

Ntr-o dimineata de vara ma aflam la tara, dupa un moment, razele soarelui se strecoara in camera, trezindu-ma. M-am ridicat din pat si am iesit in gradina. Dintr-o data mi s-a parut ca am intrat intr-o alta lume. Totul mi se parea mult mai frumos, florile parca erau iesite din cutie, iar roua cea rece era asternuta peste iarba cea verde si pufoasa. Stoluri de pasari zburau deasupra mea impreuna cu fluturi de diverse culori, care dansau in aer. Rausorul de langa casa, era fantastic, foarte limpede, se auzea clipocitul apei curgand in vale. Cerul era senin de un albastru pur, iar racoarea diminetii se facea simtita. Dintr-o data, ma trezesc stand pe pat si intristata imi spun: "CE PACAT CA A FOST DOAR UN SIMPLU VIS, SI NU REALITATE"...