| RoxyOnTPU a întrebat:

Hey... daca ziceti ca daca folosesc Rocs BlackHeart o copiez pe Rox(cantareata britanica) ce nume de scena(pentru actrita si scriitoare) pot sa folosesc? Vreau sa fie o prescuratre de la Roxana big grin numa sa fie ceva unic.

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Revin si aici. Deja primesc notificari de la mai multi membrii care se declara obositi de toate posturile tale referitoare la ''nume de scena''. In primul rand, in literatura nu exista ''nume de scena'', exista pseudonime sau dupa caz, heteronime. In al 2-lea rand, trebuie sa PUBLICI o carte inainte de a te da ''scriitoare''. E putin suparator sa vedem o groaza de posturi saptamanal referitoare la o problema care practic nici nu exista ( pentru ca tu nu esti nici scriitoare nici actrita). Te-as ruga sa o lasi mai moale cu posturile inutine si sa postezi doar lucruri importante de acum. De exemplu, uite, daca vrei sa te ajut sa te lansezi literar, te ajut cu cea mai mare placere. In ultimul timp chiar am inceput sa ajut membrii ai acestui site care doresc sa devina scriitori.