| RoxyOnTPU a întrebat:

Nu stiu... daca nu va place Rocs Blackheart(ca nume de scena pentru actrita si scriitare) ziceti-mi voi unu... da sa vina de la numele Roxana si sa vie UNIC... vreau sa le placa la toti

5 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Sau ai putea la fel de bine să-ţi foloseşti numele real. Dacă ai pretenţia de a te numi actriţă şi scriitoare, trebuie să cunoşti bine limba română. În schimb, tu ai probleme şi la gramatica elementară. Pune-te la punct, maturizează-te şi, în timp, poate vei reuşi.

| RoxyOnTPU explică (pentru Chris):

Hei...nu vreau sa ma cert cu tine.Si am precizat clar ca vreau ceva unic.Si oricum mai este aprox un an pana o sa termin cartea, si o sa fiu actrita cand o sa termin facultatea

| Chris a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Eu mi-am spus părerea şi ţi-am dat nişte sfaturi pe care, personal, le consider utile, aşa că nu există niciun motiv pentru care să te cerţi cu mine. În fine, nu prea cred că ai inţeles ceva din ceea ce voiam să-ţi explic.

P.S. Dacă totuşi vrei un nume unic, gândeşte-te la ceva care să-ţi placă ţie în primul rând, să te caracterizeze.

| RoxyOnTPU explică (pentru Chris):

Pai mie imi place Rocs' BlackHeart...si multi imi spun Rocs'...crezi ca daca folosesc numele asta de scena o sa para ca o copiez pe cantareata brtitanica ROX? nu este prea cunoscuta oricum.Ok. Daca imi place cum suna Rocs' BlackHeart si ma caracterizeaza pot sa-l folosesc?

| Lolll a răspuns:

Pishcotzel big grin. Oxiii, Ottzy. Rocs'