| MusicIsLife a întrebat:

Hey!
La demonstrarea unei povestiri in rama ar fi bine daca as incepe cu cateva date despre autor, apoi as scrie definitia iar apoi as povesti intamplarile ca sa evidentiez ca e povestire in rama?Sau sa nu scriu nimic despre autor si sa incep direct cu definitia?:d

Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| delia1999 a răspuns:

Intr-o demonstrare mai intai se scriu date despre autor si apoi restulbig grin

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

Ar fi bine să scrii și ceva despre autor la examene zice că se punctează și aia:d