| Sihlanic_Alin_1998 a întrebat:

inca sunt indecis in privirea unei facultati, totusi as dori sa aleg intre Domeniul
Cibernetică, statistică şi informatică economică si Domeniul Contabilitate. Daca sunt niste cunoscatori as dori o mica indrumare despre materile predate, cum e programarea la Cibernetica etc. si care e varianta cea mai buna de ales dintre acestea. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai cum sa combini Cibernetica, care este cea mai buna facultate de la ASE si una dintre cele mai bune din Bucuresti, cu Contabilitatea care este asa si asa si sunt foarte multe facultati de contabilitate in Bucuresti, mai ales la privat.
La cibernetica e destul de greu, e programare multa intr-adevar, trebuie sa stai toata ziua pe calculator dar eu zic ca merita sa o faci, daca intri si o termini o sa te ajute in viata.