| marius_8727 a întrebat:

Hey TPU! Sunt clasa a 9-a intr-un Colegiu National, iar pe semestrul II vreau sa ma mut la o clasa paralela, deoarece nu m-am integrat bine in actuala mea clasa, dar nu cred ca directorul ma v-a muta pentru asta.
1) Ce alt motiv mai intemeiat as putea avea, chiar daca nu-i adevarat)?
2) Ma pot muta in clasa respectiva daca sunt 30 de elevi ( in actuala mea clasa sunt 32)?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

1. Poti spune ca profilul nu iti este potrivit si vrei la altul
2. Da, poti sa te muti happy maxim 33-34 cred ca trebuie sa fiti.
Craciun Fericit!

| flavius01 a răspuns:

Nu cred ca intreaba motivele pentru care iti doresti sa te muti...iar daca o face spui ca ti-ai dat seama ca nu iti plac asa de tare precum ai crezut la inceput materiile de profil...si cam atat laughing oricum nu cred ca te intreaba nimeni de ce te muti, cat timp nu pleci din liceu te poti muta unde doresti