| marius_8727 a întrebat:

Salut TPU! Sunt clasa a 9-a intr-un Colegiu National, iar pe semestrul II vreau sa ma mut la o clasa paralela, deoarece nu m-am integrat bine in actuala mea clasa, dar nu cred ca directorul ma v-a muta pentru asta.
1) Ce alt motiv mai intemeiat as putea avea, chiar daca nu-i adevarat)?
2) Ma pot muta in clasa respectiva daca sunt 30 de elevi ( in actuala mea clasa sunt 32)?

4 răspunsuri:
| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| MariaO a răspuns:

Nu il lua ca un raspuns la intrebare ci ca un sfat. Asteapta pana la sfarsitul clasei a9a. Fosarte putine clase sunt bine inchegate inca de la inceput, ar fi si greu, pentru ca dureaza pana va cunoasteti si va obisnuiti unii cu altii. Asa a fost si clasa noatra. Abia in clasa a10a au inceput sa nu mai fie multe grupulete si sa devenim unitihappy

| Bubu1234 a răspuns:

Da normal ca poti sa te muti...deoarece cu tine se vor face 31. App...trebuie sa ai pile la director ca sa te mute sau sa ii dai mite. Succes Funda? :X

| alishaany a răspuns:

Unu la mana: daca e de acelasi profil de ex: mate-info si are frof diferit de mate sau info poti sa ceri sa te mute din motiv ca nu te intelegi cu profesorul /profesoara respectiva daca e de alt profil te poti muta pe motiv ca ai gresit codul in lista liceelor.
bafta. da-mi un raspuns daca ti-am fost de folos