| marius_8727 a întrebat:

Salut TPU! Sunt clasa a 9-a intr-un Colegiu National, iar pe semestrul II vreau sa ma mut la o clasa paralela, deoarece nu m-am integrat bine in actuala mea clasa, dar nu cred ca directorul ma v-a muta pentru asta.
1) Ce alt motiv mai intemeiat as putea avea, chiar daca nu-i adevarat)?
2) Ma pot muta in clasa respectiva daca sunt 30 de elevi ( in actuala mea clasa sunt 32)?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BlueDog a răspuns:

Te poti transfera, spui doar ca ai probleme cu integrarea in clasa.
Eu am avut 5 sau 6 transteruri.
Si nici o data nu a fost o problema.
Dar ar fi bine sa vina unul din parintii tai la scoala si sa vorbeasaca cu diriginta si directoarea.