| Ge0rgika a întrebat:

Hey! Unde pot sa ma angajez cu diploma de competente lingvistice de la bac?

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Din pacate, doar teoretic te poti angaja, caci practic nu te va angaja nimeni.

| AlexDu a răspuns:

La un birou de traduceri autorizate sau la un muzeu unde vin turisti straini. big grin

| Andrey12 a răspuns:

La o companie care cere limbi straine, in Bucuresti, spre exemplu la o companie petroliera.

| IamPharell a răspuns:

Depinde ce profil ai termina. Daca ai terminat informatica te poti angaja ca operator pc. gl