| Kitty a întrebat:

Hey, voi cum v-ati pregatit pentru scoala?

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna my sister. Pai stii cum m-am pregatit. Muzica la maxim, ma gandesc cum mai radem pe la tezelaughing cum mai face infarct doamna diriginta cand ne ducem fara uniforma si cu parul desfacutlaughing na chestii din astea. Acum sa lasam gluma.Pai mi-ai luat haine, caiete etc. Te pup.papa:*

10 răspunsuri:
| Kitty explică:

Multumesc la fel happy, mi-am luat caiete, niste blugi ...am mai inv pe la engleza, am mai repetat la mate si atathappy mult succes si voua in noul an scolar! va pup :*

| Silvia a răspuns:

Mi-am luat haine, rechizite, m`am tuns si m`am linistit sufleteste ca maine va fi totul binelaughing.big grin

| Gabry a răspuns:

Eu am cumparat tot ce aveam de cumparat, cu asta sunt pregatita... dar cu mintea 0 nu mai stiu nimic, absolut nimic si in curand o sa dau un test la mate! O sa iau primul meu 4!

| just|breathe a răspuns:

Eu sincer nu m-am pregatit cu nimic laughing)...doar atat ca m-am dus la masuri pentru uniforma...in rest nimic laughing)))...nu mi-am luat rechizite ...nimiclaughing)...stau pe net si nu am nici o treaba.de parca maine ar fi o zi obisnuita ...si totusi nu este sad... oricum consider ca inca mai am timp sa ma pregateschee hee. Un an bun!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu m-am pregatit, na!hee hee

| annda a răspuns:

Mi-am facut unghiile si atat. big grin

| dulcika a răspuns:

Poi mi-am luatrechizite, de imbracat, de incaltat, am mai rasfoit putin caietele de anul trecut:-d... tu cum te-ai pregatit?
si apropo.mult succes in noul an scolar!

| metonst54 a răspuns:

Nu m-am pregatit

| blackcat_3605 a răspuns:

Am citit cartile pentru scoala, mi-am cumparat o parte din rechizite si mai trebuie sa ma uit pe vechile caiete happy

| anonim_4603 a răspuns:

M-am dus sa ridic uniforma, rechizite si nu mai stiu